Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Gabonák az őszre

A kukorica betakarítása javában zajlik, várhatóan 1-2 héten belül a kedvező időjárás miatt be is fog fejeződni. A kukoricák egy része után időben el is lehet vetni a kalászosokat, noha a technológiát most még fegyelmezetteben kell tartani, hiszen az időjárási előrejelzések szerint marad a meleg, száraz időjárás még egy jó időre. A kukorica pedig hamarosan el kezdi keresni a piacát.
Tájékoztatás
A jelen oldalon található információk és elemzések a szerzők magánvéleményét tükrözik. A jelen oldalon
bővebben >>

Mindig kéznél van

Töltse le mobil alkalmazásunkat, hogy mindig naprakész legyen – Hamarosan elérhető!

Termény árfolyamok

Legfrissebb tartalmak:

USDA – Napraforgó

Marad a júliushoz képest hűvös időjárás és még némi csapadék is érkezhet a héten, márpedig most minden számít a kapásoknak.

Read More

USDA – Franciaország

Nyugaton a többedik hőhullám, nálunk viszont ha már annyi csapadék nem érkezett, legalább enyhe az időjárás, ami kegyelmi állapotot hozott a kapásoknak.

Read More

Pálmaolaj

Az átlagosnál hűvösebb időjárás életmentő most a kukoricáknak és a napraforgóknak. Mindkét kapás növény rossz állapotban volt, a klíma mérsékli a veszteségeket.

Read More

Keleti kukorica

Kifejezetten enyhe időjárás érkezett, amire szükség is volt, mert ahova nem jött csapadék, ott is gátolja a kapások romlását, ahova pedig érkezett, ott kifejezetten segít egyelőre.

Read More

Nyugati kukorica

Nem csak Magyarország egyes részein fognak sajnos így kinézni a kukoricák, hanem Nyugat-Európában is.

Read More
error: A tartalom másolás ellen védett!